Advanced Timetabling Solutions
English
ATS4 O nas ATS4 ATS4 ATS4 Badania ATS4 Sklep ATS4 Download ATS4 Wydarzenia
Strona główna Mapa Kontakt

Jeżeli interesuje Cię więcej szczegółów na temat ATS4, skontaktuj się z nami. kontakt

Wyślij do nas E-mail
z zapytaniem.

Aktualności

11.02.2011
Uniwersytet Łódzki wdraża na największym wydziale nasz system.

Zakończono prace związane z wdrożeniem systemu ATS4 dla Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego na Uniwersytecie Łódzkim. Jest to największy wydział Uniwersytetu Łódzkiego, wdrożenie to sprawiło, że kolejne wydziały uniwersytetu zainteresowały się naszymi rozwiązaniami. Prace wdrożeniowe wyłoniły potrzebę ponownego uruchomienia zaawansowanego Solvera, który automatycznie układa plany. Obecnie przystąpiliśmy do prac związanych z unowocześnieniem Solvera do obsługi danych w aktualnej wersji 5.0.

09.05.2010
Nowa wersja systemu ATS4 5.0

Dziś jest premiera nowej pełnej wersji oprogramowania ATS4. Nowa wersja 5.0 została wzbogacona w nowe funkcje układania planów w trybie tygodniowym, co pozwala pracą z planami w różnych trybach studiów dzienny, zaocznych, weekendowych zjazdów z określoną datą kalendarza. Zaktualizowano Planner ATS4 oraz Portal do publikacji planów. Usprawniono również strukturę bazy danych co znacznie przyspiesza synchronizację. Zapraszamy wszystkich klientów w ramach wsparcia technicznego do pobrania najnowszej wersji z działu Download.

03.07.2009
Uniwersytet Jagielloński układa plan w ATS4

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, wybrał spośród innych ofert system ATS4. Trwają prace nad wdrożeniem systemu na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Opracowano dedykowany System Planowania Zajęć ATS4. który umożliwi obsługę 400 grup studenckich, 500 nauczycieli, 6000 studentów.

04.09.2008
ATS4 dla całej Politechniki Śląskiej.

Wdrożenie ATS4 na całej Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Zakończono prace informatyków nad integracją ATS4 z systemem uczelni. Integracja systemu pozwaoli na zarządzanie zasobami uczelni we wszystkch trybach zajęc na politechnice, zarówno dzienne zaoczne jak i tygodniowe plany czy rezerwacje sal na konkretne dni w semestrze. Dostarczono licencjię na Moduł Planowania Zajęć dla SOTS dla 12 wydziałów Politechniki Śląskiej. Jest to wdrożenie na bardzo dużą skalę - system ATS4 zarządza zasobami ponad, 2800 grup studenckich,  2200 nauczycieli, 1600 sal, 24 tys. zajęć, 10tys. rezerwacji,  200 osób zaangażowanych w układanie planów

04.09.2007
Przetarg na oprogramowanie Politechniki Śląskiej.

System ATS4 startuje w przetargu ogłoszonym przez Politechnikę Śląską w Gliwicach. Przetarg na "Wykonanie i wdrożenie oprogramowania wspomagającego układanie oraz prezentację hermonogramu zajęć w Politechnice Śląskiej w Gliwicach.

20.01.2007
Politechnika Śląska sprawdza możliwości ATS4.

Nasz produkt jest prezentowany na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Przedstawicie Politechniki Śląskiej korzystają z doświadczenia pracowników ATS4 przy określaniu potrzeb osób układających plany zajęć dla całej Politechniki. Nasi specjaliści uczestniczą w kolejnych spotkaniach, gdzie przedstawiane jest specyfika planowania zajęć oraz prezentowane są zalety ATS4.

16.05.2006
Najnowsza odsłona Plannera ATS4 gotowa do użytku.

Planner ATS4 dostępny jest teraz w najnowszej wersji 3.41. Zapraszamy do pobrania najnowszej wersji programu /zobacz wersję demo/.

28.09.2005
ATS4 zaprezentowane na konferencji "Informatyczne wspomaganie zarządzania uczelnią" w Warszawie

Internetowy System Planowania Zajęć ATS4 został po raz pierwszy zaprezentowany w Warszawie na konferencji zorganizowanej przez CPI pt: "Informatyczne wspomaganie zarządzania uczelnią".

Stoisko, na którym prezentowany był system ATS4 odwiedzali zarówno przedstawiciele uczelni wyższych z całej Polski jak i firm informatycznych poszukujących modułów do kompleksowych systemów ERP.

Poniżej zdjęcia z konferencji i prezentacja naszego stoiska.

20.07.2005
Najnowsza wersja ATS4 3.0 - dla szkół oraz dla uczelni wyższych w języku polskim i angielskim.

Powstała najnowsza wersja modułu ATS4 Planner 3.0. Wprowadzono w niej nowe rozwiązania usprawniające ukłądanie planów. Po kolejnych wdrożeniach systemu na wyższych uczelniach, między innymi na wydziale fizyki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, pojawiła się potrzeba stworzenia odpowiedniej wersji dla szkół.

W wersji tej dedykowanej dla szkół podstawowych i średnich postawiono nacisk przede wszystkim na prostotę obsługi. Wszystkie możliwości ATS4 Plannera zostały zachowane ale system pracy został usprawniony i dostowany do warunków panujących w szkołach.

Obecnie obie wersje programu ATS4 Planner dla szkół i dla uczelni wyższych są opracowane w języku polskim i angielskim.

06.05.2005
Powstał nowy serwis, gdzie można zapoznać się z problematyką organizacji zajęć.

ATS4 zajmuje się zagadnieniami związanymi z problematyką organizacji pracy i czasu. www.plan.zajec.pl to nowy portal informacyjny gdzie spotykają się osoby zajmujące się zawodowo układaniem planów zajęć. Portal ten służy wymianie informacji projektantów oraz służy wieloma radami jak rozwiązywać problemy przy układaniu planów zajęć. Prowadzi go jeden z naszych specjalistów Wojciech Legierski.

10.01.2005
Wydział Automatyki Elektroniki i Informatyki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, który liczy ponad 50 grup studenckich, korzysta z Systemu Planowania Zajęć ATS4.

Politechnika Śląska w Gliwicach dysponuje bardzo dużą liczbą zasobów, zarządzanie taką ilością studentów sal i zajęć wymaga zaawansowanego systemu układania planów dla wszystkich wydziałów. W proces ten zaangażowana jest kilkudziesięcioosobowa grupa projektantów, którzy koordynują swoją pracę na wielu płaszczyznach. System Planowania Zajęć ATS4 dostarcza narzędzia, które usprawniają ten proces i skracają go do minimum. Dzięki zastosowaniu wszystkich modułów praca ta, każdego semestru staje się przyjemnym i co najważniejsze krótkim okresem składania gotowych elementów.

Dlatego właśnie pierwszy z wydziałów Politechniki Śląskiej rozpoczął współpracę z firmą AMEplus i teraz jego problem z ciągłym dopasowywaniem układu zajęć do zasobów został rozwiązany przez System Planowania Zajęć ATS4. Profesorowie jak i studenci tego wydziału mogą osiągać lepsze wyniki dzięki sprawnemu planowi zajęć.

/zobacz portal Politechniki Śląskiej www.polsl.ats4.com/

16.08.2004
System ATS4 prezentuje swoją pierwszą wersję demonstracyjną.

Pierwsza wersja Systemu Planowania Zajęć ATS4 została przygotowana do prezentacji systemu na przykładzie planu zajęć oraz przykładowych użytkowników dla jednego z wydziałów uczelni. Pozwala to osobom zainteresowanym układaniem planów zajęć na ocenę trybu pracy w systemie ATS4 oraz na szczegółowe zapoznanie się z jego obszernymi możliwościami.

12.07.2004
Portal ATS4 - zakończenie prac nad jednym z najważniejszych modułów ATS4.

Zakończenie prac nad Portalem ATS4. System Planowania Zajęć ATS4 obejmuje cztery moduły, które gwarantują stworzenie optymalnego planu zajęć dla Wyższych uczelni. Pierwsza wersja portalu, na którym są publikowane plany dedykowana jest dla wyższych uczelni. Jednak wkrótce zostanie ukończona również wersja ATS4 do układania planów dla szkół. Portal ATS4 posiada wiele narzędzi, które usprawniają pracę oraz korzystanie z planów zajęć administratorom, nauczycielom i studentom. /zobacz wersję demo/.

15.05.2004
Portal ATS4 - zakończenie prac nad jednym z najważniejszych modułów ATS4.

Zakończenie prac nad Portalem ATS4. System Planowania Zajęć ATS4 obejmuje cztery moduły, które gwarantują stworzenie optymalnego planu zajęć dla Wyższych uczelni. Pierwsza wersja portalu, na którym są publikowane plany dedykowana jest dla wyższych uczelni. Jednak wkrótce zostanie ukończona również wersja ATS4 do układania planów dla szkół. Portal ATS4 posiada wiele narzędzi, które usprawniają pracę oraz korzystanie z planów zajęć administratorom, nauczycielom i studentom. /zobacz wersję demo/.