Advanced Timetabling Solutions
English
ATS4 O nas ATS4 ATS4 ATS4 Badania ATS4 Sklep ATS4 Download ATS4 Wydarzenia
Strona główna Mapa Kontakt

ATS4 - Advanced Timetabling Solutions

Układanie planów zajęć bywa nieprzyjemnym obowiązkiem, z jakim spotyka się każda placówka edukacyjna. Problemem jest nie tylko trudność ułożenia zajęć, lecz również samo zebranie danych, określenie preferencji nauczycieli oraz cały szereg uwarunkowań, które trzeba uwzględniać, w tym przede wszystkim weryfikacja zgodności i kompletności pakietu danych.

Planowanie zajęć wymaga współpracy wielu osób układających plany, w celu koordynacji zajęć odbywających się w różnych szkołach, na wielu kierunkach czy też wydziałach. Plany zajęć wymagają ciągłej aktualizacji, a w związku z tym sprawnego systemu publikowania aktualnych wersji, w sposób przyjazny, w miejscach łatwo dostępnych.

System ATS4:

System Planowania Zajęć ATS4, oparty o najnowsze technologie informatyczne z zastosowaniem metod sztucznej inteligencji powstał, aby usprawnić proces planowania zajęć.

 

Kluczowe cechy systemu:

  • Elastyczny - zapewnia dużą swobodę w określaniu zajęć;
  • Dostępny - umożliwia wprowadzanie preferencji przez Internet;
  • Przejrzysty - posiada przyjazny interfejs graficzny ATS4 Planner;
  • Inteligentny - jest wyposażony w narzędzia automatycznego układania zajęć;
  • Profilowany - umożliwia pracę wielu użytkowników równocześnie.

PDF Pobierz broszurę informacyjną (3,5 MB) »

System Planowania Zajęć ATS4, będący nowoczesnym projektem firmy AMEplus, oferuje aplikacje i usługi, które zostały zaprojektowane jako rozwiązania wspomagające uczelnie oraz szkoły w dążeniu do sprawnej organizacji pracy nauczycieli, projektantów planów oraz studentów. Dzięki swojej konstrukcji aplikacje te zapewniają użytkownikom skuteczne wsparcie w organizacji zajęć.